NadpřirozenoExistuje toho víc, než si jenom myslíš...

Aerokineze

Publikováno 11.08.2016 v 17:18 v kategorii Kineze, přečteno: 79x

- z latinského Aer = vzduch - Schopnost ovládat plyny a jejich prouděn
Cvičení
K cvičení budete potřebovat vonnou tyčinku. Posaďte se a chvíli relaxujte. Když jste uvolnění, zažehněte vonnou tyčinku a sledujte stoupající kouř. Poté se pokuste ovlivňovat jeho směr a také se pokuste jej rozptylovat. Tohle cvičení není jednoduché, protože je těžší se soustředit na něco v plynném stavu, než na pevnou věc jako například u telekineze.
Soustřeďte se tedy na to, aby stoupající kouř změnil směr, nebo aby se rozptýlil. Můžete se taky pokusit soustředit se přímo na to, aby se vytvořily vzdušné proudy, které rozfoukají kouř.

I trénink aerokineze je možné a snad i vhodné prokládat večerními cvičeními.
Představte si že se nacházíte v krajině vzduchu. Pod vašima nohama je tráva, jejíž listy jsou větrem vybroušeny jako břitvy. Rostliny a stromy jsou zmítány věčným větrem. Občas jsou mezi vegetací ostrůvky pouště, jejichž duny se neustále přesýpají a zrníčka písku jsou silným větrem unášena daleko od svého původního místa. Nad Vaší hlavou jsou po šedém nebi rychle unášeny mraky. Chladný vítr se mísí s teplým a tím vznikají mohutné bouře a vichřice. Na vodních hladinách se neustále tvoří nové a nové vlnky a vlny, které se rozbíhají vstříc svému osudu.
Uprostřed toho všeho stojíte Vy, jako zázrakem nedotčeni chladným větrem. Pozvedněte tedy ruce a myšlenkou přikažte větru aby vanul tím směrem, který zvolíte. Proudy větru okamžitě reagují na vaše přání a změní svůj směr. Stojíte tu a máte moc ovládat vítr - největší sílu tohoto světa. Pouhou myšlenkou můžete stvořit hurikán, nebo dopřát odpočinek od bičujícího větru všemu živému…

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Floidní Naivec 11.08.2016 v 18:09 Hele mohu se zeptat, čím se přesně zabýváš?


 • Maty 11.08.2016 v 19:22 Já se zabývám pyrokinézí a bílou magií


 • Nanuk 11.04.2017 v 14:40 Hele chybí tady terrakineze


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?