NadpřirozenoExistuje toho víc, než si jenom myslíš...

Archanděl Jofiel

Publikováno 12.08.2016 v 00:00 v kategorii Andělé, přečteno: 58x

Jméno Jofiel znamená "Boží krása". Tento archanděl je známý jako patron umělců. Jako archanděl umění a krásy nám pomáhá metafyzicky a fyzicky. Jofiel nám pomáhá v tom, abychom měli jen hezké myšlenky, viděli a uměli ocenit krásu kolem nás a proto vytvářeli, dávali najevo a vztahovali více krásy do našeho života. Nelze popřít, že krásné myšlenky vedou ke krásným výsledkům. Je výzvou k rozšíření našeho duchovního obzoru, tak abychom porozuměli Božím zákonům a mohli je uskutečnit. Rozum je při tom pouhým nástrojem ke zpřístupnění moudrosti srdce.

Archanděl Jofiel

židokřesťanský
Známý rovněž jako Iofiel, Iophiel, Zophiel.

Jméno Jofiel znamená „Boží krása". Tento archanděl je známý jako „patron umělců." Byl přítomen v Ráji a později vykonával dohled nad syny Noemovými.

Jako archanděl umění a krásy nám pomáhá metafyzicky a fyzicky. Jofiel nám pomáhá v tom, abychom měli jen hezké myšlenky, viděli a uměli ocenit krásu kolem nás a proto vytvářeli, dávali najevo a vtahovali více krásy do našeho života. Nelze popřít, že krásné myšlenky vedou ke krásným výsledkům.

Ve fyzickém světě nám Jofiel pomáhá s uměleckými projekty a rozněcuje v nás tvůrčí jiskru. Poskytuje nám nápady a energii k provádění uměleckých záměrů. Pomáhá nám rovněž v zkrášlování domova, pracovního prostředí a při vnášení krásy do našich vztahů. Vede nás k tomu, abychom si našli čas k přičichnutí k růžím.

Archanděl Jofiel nám dodává energii, abychom vše pokládali za zábavné a příjemné. Je přátelský a pozitivní jako ideální přítel.

Říká:
„Starosti nikdy k ničemu nepomohly, proč si je tedy dělat? Neživí nás ani neléčí, ale právě naopak. Je mnohem lepší vložit úsilí do něčeho tvůrčího a klidně promýšlet pozitivní jednání. Tvořte, tvořte, tvořte! Takto budete odrážet Boží tvořivost. Proto se cítíte nejblíže Bohu při psaní a jiných uměleckých aktech!"

Pomáhá:
* v uměleckých projektech a umělcům
* krásným myšlenkám
* s dekorací interiérů
* se zpomalováním hektického tempa

INVOKACE

Ocitnete-li se v nějaké ošklivé situaci, je vysoce pravděpodobné, že se to projeví i ošklivými myšlenkami. V takovém případě přivolejte Jofiela, aby zasáhl:

„Archanděli Jofieli, pomoz mi, prosím, s /popište situaci/. Děkuji ti za to, že jsi mi pomohl vidět vnitřní božskou krásu ve mně i v ostatních v mém okolí. Děkuji ti za tvůj zásah vedoucí k dobrému konci. S vděčnosti a ve jménu všeho krásného ti děkuji, Jofieli."

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?