NadpřirozenoExistuje toho víc, než si jenom myslíš...

Hydrokineze

Publikováno 11.08.2016 v 15:53 v kategorii Kineze, přečteno: 51x

ovládání vody
Cvičení
Vezměte si misku a napusťte jí vodou asi 2 cm. Ponořte do ní ukazováček.
Sedněte si k misce s vodou. Ukazováček ponořte do vody a vnímejte její teplotu, ponořte se úplně do pocitu, který ve vás vyvolá, a pak se soustřeďte na pohyb vody.Představte si jak se voda začne hýbat dokola směrem, který ji určíte. Ponořte se hluboko do toho pohybu, celá vaše mysl bude kroužit ve výru. Ze začátku pomalu, pak bude pozvolna rychlejší a rychlejší až se utvoří vodní vír. Ukazováček pak vytáhneme a nad vodní hladinou, pohlceni do představy víru, budeme kroužit přesně tak jak jste si to představovali s vodou. Nejprve pomalu a pak pozvolna zrychlovat.

2.

Nejprve je samozřejmě nutné si vyčistit hlavu a plně ovládnout myšlenky.

Vezmi si misku s vodou a ponoř do ní ukazováček. Vnímej chlad či teplotu vody, vnímej ji a ponoř se do toho pocitu, který v tobě vyvolá. Představuj si, jak se voda začne hýbat a točit se dokola, takovým směrem, jaký ji dáš. Celá mysl bude ve víru. Prvně pomalu a pak zrychluj a zrychluj.

Nezapomeň, že vír nevytvoříš tím, že budeš kroužit ukazováčkem, ale vodu roztoč jen myslí!!!!

Další cvičení je, že si pustíš vodu z vodovodu a dáš k ní ruce. Představ si jak se voda *prohne* na stranu, na kterou jí dáš. Pokročilejší ovládnutí vody je, že budeš moct vytvářet vodní koule, víry, vlny prostě *totální* ovládnutí vody.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?