NadpřirozenoExistuje toho víc, než si jenom myslíš...

Magický nůž, dýka, meč

Publikováno 12.08.2016 v 12:38 v kategorii Magické pomůcky, přečteno: 165x

1) Nůž
Nůž je velmi univerzální nástroj. V magické praxi může být použit pro výrobu magických předmětů,jejich řezání, pro potřebu rituálů, obětování, řezání magických bylin atd. Nůž může být při praxi používán stejně jako dýka, viz níže.Váš magický nůž musí být úplně nový. To je tak asi jediná podmínka + neměl by být používán pro běžné ůčely. Může být jakéhokoliv tvaru, zdobení, dokonce ani materiál nože není jasně specifikován, takže může být z kovu, ale i kosti, parohu, kamene (např.obsidiánu) apod. Nůž si Můžete buď koupit, nebo vyrobit. I u nožů však platí, že čím lepší, silnější k němu máte vztah, tím lépe.
2) Dýka a meč
Magická dýka, také rituální dýka, se vyžívá především při magických rituálech, ale také pro sběr bylin. Záleží ovšem na každém z nás, jak své nástroje používá. Dýka, stejně jako meč, se používá pro soustřeďování energie k vašemu rituálu , na vytváření magických kruhů , jako ochrana proti magickým entitám a odhánění zlých sil a negativních vlivů při rituálu.Dýce a meči je nejčastěji přiřazován živel ohně nebo vzduchu. Dýka a meč by však, na rozdíl od nože, měli být téměř výhradně z kovu ( u mečů to snad ani jinak nejde ). Athame zde nezmiňuji, je to velmi specifická dýka, na googlu ji najdete .Závěrem několik (snad)užitečných fotek:

Výsledek obrázku pro obsidian knifeZ obsidianuZ kostí.Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • Ilan 12.08.2016 v 13:02 A může ten nůž být normální nůž co měkde koupím?


 • Maty 12.08.2016 v 13:35 Ilan- Ano může ale musí být nový a nesmíš ho používat na nic jiného. Také by ses s ním měl nějak seznámit..... Třeba že ho vyzdobíš


 • Miška 17.08.2016 v 16:48 Někdo se nakrkl, že ho obviňuji z kopírování a neceh tu mít špatný komentíčky :D Btw, já jsem ta Anonymní, co ti psala, že kopíruješ Zuzanu.

  Vzhledem k tomu, že tohle místo je internet a internet je plný hejtů, tak ty hejty si tě dříve nebo později najdou. Neminou tě. I když budeš blogovat tři roky, stále se najde někdo, kdo tě nebude mít rád. Já sama s tím mám zkušenosti.

  Klidně mi komentář smaž, nebo mě blokni. Ale já mohu psát i z jiných IP adres ;) A to vážně nechceš mít bloknutých miliony adres, věř mi.
  No a blbcům to holt nevysvětlíš :D


 • Maty 19.08.2016 v 12:59 Ano vím ale smazal jsem ti to protože tam bylo slovo magor atd.


 • Miška 19.08.2016 v 14:53 No ježiši to byly děsně sprostý slova :D :D


 • Maty 28.08.2016 v 20:11 Jo byli :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?