NadpřirozenoExistuje toho víc, než si jenom myslíš...

Pyrokineze cvičení

Publikováno 11.08.2016 v 15:17 v kategorii Kineze, přečteno: 195x

Sedm praktických cvičení....


Zapálení svíčky:Sedněte si přímo ke svíčce a pozorujte jí. Chce to čas, přemítejte nad tím, jak oheň voní, co vlastně oheň je, jak se dostal sem na Zem. Až plně pochopíte vše, co se ohně týká. Vezměte svíci do rukou, zavřete oči. Vybavte si jak voní oheň. Představujte si jiskru, která zažehne knot a jak svíčka pomalu vzplane. Vnímejte to jako by to byla skutečnost, jestli vám to pomůže nahromaďte v sobě vztek. Po několika takových sezení se vám povede svíčku zapálit
Hýbání s ohněm z leva doprava a z prava doleva:K plameni dejte dlaně, ne moc blízko. Představujte si jak se oheň vlní, dívejte se přímo do něj, pozorujte ho a v mysli mu dávejte příkazy jak se má hýbat, podmaňte si ho. (tímto cvikem doporučuji začínat)
Zvětšení/Zmenšení:Postup je podobný jako u předešlého cvičení "Hýbání". Toto vyžaduje mnohem větší soustředění, vnímat pouze ten plamen. Spojit se s ním, měli byste být jako jeden. Zkrátka "Buďte tím ohněm" a energii z něj se snažte přesměrovat, buď víš nebo níž.
Zhasnutí svíčky:Vtlačte ohni pocit únavy, prostě si představujte jak se zmenšuje a plamen postupně modrá.
Mísa: Vezměte si nějakou nádobu, ve které může hořet oheň (keramická/skleněná mísa) a dejte do ní noviny. Tentokrát to nebude zapalování sirky/svíčky, ale celých novin buďto najednou, nebo po kouskách. Jakmile budou hořet, zkuste ovládat celý plamen (zkuste ho prodloužit, zkrátit, točit s ním, ztenčit ho...) a nakonec zhasnout.
Ohniště: Sedněte si k ohništi nebo ke krbu. Nezapalujte polena sirkami, ale pomocí pyrokineze. Můžete také donutit sotva žhnoucí uhlíky, aby znovu vzplanuly.
Sirky: Vezměte si sirku, zapalte ji a soustřeďte se na ni. Snažte se nemyslet na nic, jen na jednu věc: Aby sirka zhasla. Vytvořte jakýsi tunel (je to složité, pokud neumíte ovládat svoje myšlenky, ale časem to jde naučit), který bude spojovat vaši mysl se sirkou. Přejte si, aby zhasla.
Pokud tohle zvládnete, podobným způsobem ji můžete zkusit zapálit.Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Vij 05.10.2017 v 16:57 Ahhahah po několika sezeních se vám podaří svíčku zapálit xD ...ano možná po 20letech každodenního cvičení, ale jen možná vše vám to podaří.


 • Marsalis 09.07.2018 v 18:06 Dobrý deň. Chcel by som sa informovať celkovo o mágii. Od malička som sa zaujímal o rôzne takéto veci. Ale ako som dovŕšil 15 rokov tak od vtedy mám občas taký pocit že niečo nie je v poriadku s časom/svetom alebo aj so živlami. Vždy to pociťujem psychcky ale rád bg som vesel či to má niečo a dočinením s mágiou alebo tak osobne rád by som sa naučil ovládať nejaký živel ale nech tk akúšam akokoľvek tak nič sa nedeje preto by som žiadal o nejakú radu od niekoho kto sa v tom vyzná odpoveď mi prosím pošlite na tento mail : pataky.samko@gmail.com


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?